Cookie Consent by Free Privacy Policy website


Pronájem pracovních vysokozdvižných plošin

Firma HYDAPRESS CZ s.r.o. nabízí pronájem pracovních vysokozdvižných plošin. Půjčujeme plošiny s různou nosností a různým výškovým dosahem:
- přívěsné plošiny,
- terénní plošiny,
- halové plošiny.
- teleskopické plošiny

 
Přívěsné pracovní plošiny
se hodí k různým opravám a dokončovacím pracem na fasádách a střechách rodinných domů, velkých staveb, při čištění opláštění staveb, nebo prořezávání stromů.
Díky přívěsnému zařízení a nízké hmotnosti usnadňuje snadnou přepravu a snadnou manipulaci.

Terénní pracovní plošiny čtyřkolové s pohonem 4x4 a 4x2 s výkyvnými nápravami a dieslovými motory, jsou ideální pro použití v lehkým i těžším terénu.  Závaží uložené v podvozku stroje je velká výhoda v pojezdu s košem mimo těžiště. Nůžkové plošiny s výsuvně nastavitelnou podlahou umožňuje práci i více pracovníků.

Halové pracovní plošiny pro práci v interiéru, ale i na hladkém povrchu v exteriéru, nabízíme širokou škálu bateriových, elektrických nůžkových i ramenných plošin. Výhodou jsou výborné manévrovací schopnosti, práce v různých výškách, vysoká nosnost a nešpinící kolečka.

Teleskopické pracovní plošiny najdou využití na všech stavbách. Především při venkovních pracích, na zpevněných i nezpevněných terénech, kde je třeba využít maximální dosah. Výhodou plošin je otoč o 360°, umí popojíždět v maximální výsuvné výšce a maximální boční dosah.

Naši technici jsou připraveni Vám odborně poradit a navrhout ideální plošinu pro Vaše využití.
Gezondheidszorg is belangrijk op elke leeftijd! En https://sterkereu.com/ zal iedereen helpen die hier om geeft.

Rychlý dotaz